Back to top

Kontakt

Ostrzeżenie

Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną na adres sobieszewska@wyspa.pl

Zapraszamy do kontaktu z Redakcją portalu regionalnego Wyspa Sobieszewska Wyspa.pl:

.
  • Redakcja portalu Wyspa.pl (pon. - pt.): 604 107 207

Uwaga! Pod tym numerem telefonu odpowiadamy tylko na pytania dot. serwisu internetowego Wyspa.pl. Nie udzielamy informacji o wolnych pokojach, nie pośredniczymy w dokonywaniu rezerwacji, nie przyjmujemy zapisów na zwiedzanie rezerwatów, nie pomagamy w przypadku znalezienia rannych ptaków itp.

.

Adres redakcji (do korespondencji):
Wyspa Sobieszewska Wyspa.pl
ul. Turystyczna 9A
80-680 Gdańsk

Redaktor naczelny: Bartosz Gast
Programowanie, dział IT: Kamil Franckiewicz
Webdesign, grafika: Igor Boczkaja

ZANIM ZADZWONISZ, PRZECZYTAJ!
Szukasz obiektu noclegowego na Wyspie Sobieszewskiej? Chcesz zapytać o dostępność? Nie dzwoń do nas tylko przejrzyj bazę obiektów w sekcji Noclegi Wyspa Sobieszewska i wyślij zapytanie/zadzwoń bezpośrednio do wybranego obiektu.

Jeśli znalazłeś rannego ptaka lub takiego, który wypadł z gniazda i wymaga pomocy ornitologów - zadzwoń do Stacji Ornitologicznej PAN na Wyspie Sobieszewskiej, tel. (58) 3080759. Nie dzwoń do nas - my nie jesteśmy ornitologami!

Otwarte plaże, czynne kąpieliska na wyspie? Jeśli szukasz informacji o plażach, które są wolne od sinic lub czy można się kąpać w morzu, w pierwszej kolejności zajrzyj na stronę Kąpieliska Gdańsk. Tam zawsze znajdziesz aktualne informacje o otwartych kąpieliskach na wyspie. Możesz też śledzić nasz profil na Twitterze, gdzie na bieżąco informujemy o sytuacji na plażach.